Online groei dag!
Haal meer uit jouw online bedrijf!
Haal meer uit jouw online bedrijf!
alle ins- en outs!
De inspirerende online groei dag is de dag voor de online ondernemer die exclusief samen met 8 andere ondernemers alles uit hun website willen halen!
Tijdens de online groei dag gaan we aan de slag met de website van elke deelnemer. Doordat we werken in een kleine groep is er ruim de tijd om elke website door te nemen. Waar loop jij tegen aan? Wat zijn je doelen? Wat zou je nog willen leren? We duiken in jouw webshop om te kijken hoe jij die doelen kunt behalen en wat er nog meer mogelijk is om groei te realiseren.
Met als doel deze dag dat jij naar huis gaat met alle tools die JIJ nodig hebt om direct aan de slag te kunnen en je website een boost te geven die het verdient. Het unieke van deze dag is, dat er vooraf geen programma wordt bedacht, maar er echt gekeken wordt wat elke deelnemer nodig heeft.
[testimonial_view id=”12″]
Review Ines – Happinesbox.eu
Dus wil jij graag beter vindbaar zijn? Weet jij niet meer hoe je verder moet groeien? Ben je toe aan de volgende stap? Wil jij dagelijks meer bestellingen? Heb je de droom om fulltime te ondernemen? Dan moet jij er deze dag bij zijn!
Doordat deze live dag in een kleine groep gegeven wordt, is er alle ruimte voor persoonlijke aandacht. Dus ook jouw website komt aan de beurt waardoor we er voor zorgen dat je ook daadwerkelijk stappen kunt gaan zetten! De online groei dag is geschikt voor webshop eigenaren en ondernemers die hun diensten aanbieden op hun website.
De dag is inclusief:
– Onbeperkt koffie, thee en muntwater
– Een gevarieerde en gezonde lunch.
– Gezonde en ongezonde tussendoortjes
Er is op het moment geen nieuwe datum beschikbaar. Wil je bericht ontvangen, wanneer er een nieuwe datum bekend is? Meld je dan hieronder vrijblijvend aan:
Er is op het moment geen nieuwe datum beschikbaar. Wil je bericht ontvangen, wanneer er een nieuwe datum bekend is? Meld je dan hieronder vrijblijvend aan:
€250- excl btw
Wil je deze cursus in delen betalen? Neem dan even contact op voor de mogelijkheden.
Tijdens mijn studie kwam ik al in aanraking met webshops, in 2009 startte ik Lady Liberty. Dit begon eigenlijk als een grapje, ik wou wat extra geld verdienen om stage te gaan lopen in Amerika. Alleen dit grapje liep een klein beetje aan de hand en ik kwam er toch wel achter dat ik niet zo goed wist wat ik aan het doen was. Uiteindelijk heb ik dan ook besloten om in 2011 de webshop te sluiten, met als doel in de toekomst het nog eens te proberen.
Tijdens mijn afstudeerjaar heb ik een onderzoek gedaan naar kleine ondernemers die een webshop hadden. De conclusie was al vrij snel dat ook zij niet zo goed wisten wat ze deden. Het meest voorkomende punt was, dat ze niet op de hoogte waren van de regelgeving die bij een webshop komt kijken. Na dit onderzoek heb ik uiteindelijk een boek geschreven: “Hoe start ik een webshop? Handboek voor de kleine startende ondernemer.” In 2012 is dit boekje uitgegeven om zo de kleine ondernemers te informeren en te helpen met hun webshop.
Na mijn studie ben ik aan de slag gegaan als webshop manager, binnen deze functie heb ik een miljoenen webshop opgezet en is de webshop van 1fte naar 5fte gegaan. Het begon alleen wel te kriebelen, dus in 2016 startte ik weer een nieuwe webshop: Baby’s Closet. Deze draaide ik naast mijn drukke functie als webshop manager.
Met mijn jaren lange ervaring met webshops weet ik dat het hebben van een webshop niet altijd leuk is. Een webshop is keihard werken naast je baan, misschien wel kinderen. Je bent hem begonnen met de wens om ooit eens volledig voor jezelf te kunnen werken, maar je loopt regelmatig tegen verschillende punten aan waarbij je het soms even niet meer weet.
Ik zet mijn kennis in om jou te helpen met je webshop, zodat jij je droom achter na kan jagen!
Liefs,
Stefanie van Pelt